Dzisiejsza Moja Stylizacja to połączenie lekkiej elegancji ze sportowym stylem.
Opaska - Stradivarius, Koszulka - no name

Marynarka - Zara, Torebka - Atmosphere, Ogon lisa - no name, Dresy - Bershka, Pierścionek - I am
Buty - Nike
W tym Sezonie bardzo modne będą dresy jako codzienny Look... dodając Adidasy na koturnie stworzymy idealne zestawienie na Spacer :)




Niesamowita stylizacja... niepowtarzalne zestawienie, przypominają mi się lata młodości na amerykańskich przedmieściach, prosto a tak pięknie… rewelka .. :) Pozdrawiam Basia :)
OdpowiedzUsuńDziękuje Bardzo Basiu :) Pozdrawiam !!! :)
OdpowiedzUsuń